Girişim Hızlandırma Programı

Sabancı Üniversitesi SUCOOL tarafından Girişimcilik Vakfı ortaklığında ve İstanbul Kalkınma Ajansı'nın finansal desteğiyle 2017 yılında erken aşamadaki yenilikçi, teknoloji girişimcilerine sağlanacak olan; eğitim, iş ve müşteri geliştirme, şehir merkezinde ofis alanı ve Londra Girişim Hızlandırma Kampı ile geniş mentor ve yatırımcı ağı desteklerinden faydalanmak için programa başvurun.

 

Londra Kampları

Uluslarası pazarlara açılmaya hazır olan girişimler Londra'da düzenlenecek olan 2 ayrı yurtdışı girişim hızlandırma kamplarına katılacak.

1 hafta sürecek kamplarda yatırımcılar ve teknoloji ekosistemi oyuncuları ile toplantılar ayarlanır, bir sunum günü düzenlenir.

Destekler

- 8 haftalık eğitim programı
- Mentorluk destegi
- Ücretsiz ofis
- Yatırımcı ağına erişim
- İş ve müşteri geliştirme
- Sabanci Universitesi ağına katılma
- Hukuki destek


Startup Globe Nedir?

Girişim Hızlandırma

2017 yılında, 2 döngüde toplam 20 startup seçilir ve 6 aylık girişim hızlandırma programında eğitim, mentorluk, iş-müşteri geliştirme desteklerinden faydalanır.

Uluslararası Erişim

Yurtdışı pazarlara erişime hazır olan startup'lara Londra'da düzenlenecek 1 haftalık girişim hızlandırma programında girişimciler için toplantılar ayarlanır ve bir tanıtım akşamı organize edilir.

3,5 ARENA

Dışarıdan başvuruya açık olacak şekilde buluşmalar organize edilir ve girişimler kendini sahnede anlatıp dinleyicilerden sorunlarına çözüm ister.

Etkinlikler

Düzenlenecek malzeme bilimi, biyoteknoloji, IoT, enerji gibi çeşitli teknolojilerin konuşulacağı etkinlik ve tecrübe paylaşımı buluşmalarına ilgilenen herkes ücretsiz katılabilir.


Yaklaşan Etkinlikler


MAİL BÜLTENİMİZE ABONE OLUN

Email:

Ad Soyad:


Bize Ulaşın!